KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva a dorostu 2014 - 2.kolo - 07.06.2014

Město Lovosice
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem, ČUBU
Registrovaných jednotlivců 317
Závodníci v kategoriích 428
Kluby 42
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
25.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Chába Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Jana Mrhalová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Klára Stratilová Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Friml SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KK Klatovy CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matiáš Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Novák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Kernaševič Glaverbel Teplice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valerie Anna Kuncová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Nováková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Prais Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Cyprian Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Radek Krucký Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Jessica Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Juna Chien Thang KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Xuan Trinh Tam SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dušan Duriš Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Vacovská Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Zachardová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Budajová SK Budo Horní Slavkov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk