KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2010 - 1.kolo - 16.01.2010

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 56
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
31.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Martina Plešingerová Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jiří Týle SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite muži -75kg František Cibulka SKC Louny CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Miroslav Pogány Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jonáš Frouz SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite muži +84kg Filip Dvořáček Baník Příbram CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk