KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup 2010 - 1st round - 16.01.2010

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamura Ústí n/L
Yarışmacılar 56
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 22
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
31.25%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 24x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Martina Plešingerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -67kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Jiří Týle SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bay -75kg František Cibulka Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -84kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite bay -84kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -84kg Jan Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite bay -84kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Miroslav Pogány TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay +84kg Martin Engel TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite bay +84kg Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay +84kg Michal Šolc TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Michal Šolc TJ KARATE Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
16.02.2014
25.01.2014
16.11.2013
08.06.2013
13.04.2013
23.02.2013
13.01.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır