KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech national cup seniors 2007 - 2.round - 03.02.2007

şehir Odry
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Odry, ČSKe
Yarışmacılar 66
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 18
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
45.83%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 12x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Michal Hrubý Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata bay Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Petr Zažirej KK Odry CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan Barbora Jůzová Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bayan Tereza Mokrášová SK Slavia Orlová CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
3. kumite bay -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Peter Kumičík SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Jan Lhotský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Roman Kaleja KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -70kg Martin Fus VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bay -70kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -80kg Radek Mačák KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay +80kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +80kg Dušan Turek KK Odry CZE CZE
5. kumite bay +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay OPEN Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
5. kumite bay OPEN Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay OPEN Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır