KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2006 - 3.kolo - 04.03.2006

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel Baník Havířov
Registrovaných jednotlivců 59
Kluby na medailových pozicích 15
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 1x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Jana Gaňová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Aleš Brůna SK Karate Most CZE CZE
2. kumite muži -65kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -65kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite muži -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jan Tuček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Vlastimil Jirásko SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Tuček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Škoda KK Odry CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk