KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2006 - 2.kolo - 11.02.2006

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Karate České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 109
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
42.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata muži Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata ženy Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ženy Věra Nguyenová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Milan Burget Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -65kg Karel Hung SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -65kg Pavel Moric Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -65kg Petr Vašíček KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite muži -70kg Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -75kg Evžen Rambousek Sportovní klub Karate Most CZE CZE
3. kumite muži -75kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Ondřej Fiala Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jan Tuček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Vlastimil Jirásko SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +80kg Lukáš Krojidlo Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Škoda Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži BRH Fidel Torres TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Pavla Zádová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Petra Cífková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk