KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2006 - 1.kolo - 10.12.2005

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 51
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 1x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata muži Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -65kg Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Aleš Brůna SK Karate Most CZE CZE
3. kumite muži -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Modráček ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jakub Kouřil Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Petra Cífková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Olga Hozová KK Odry CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk