KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2005 - 1.kolo - 22.01.2005

Město Nový Bor
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
87.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zuzánková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ženy Alena Plunderová SKBU Hostivař CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži -65kg Josef Mriaj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -70kg Martin Halbrštát SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Stanislav Batěk Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vlastislav Dobružský SKBU Hostivař CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -80kg Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži -80kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite muži +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vladislav Janků USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Lukáš Krojidlo Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite muži BRH Martin Halbrštát SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Alena Punderová SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Tereza Dvořáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Lenka Stehnová KK Mironet Praha CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Kristína Bosáková SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Březinová KK Odry CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Mansbartová KK Odry CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk