KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Seniors 2005 - 1.round - 22.01.2005

şehir Nový Bor
Ülke Çek Cumhuriyeti
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 22
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
87.50%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 4x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Lenka Zuzánková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bayan Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay -65kg Josef Mriaj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -70kg Martin Halbrštát SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -70kg Stanislav Batěk Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -75kg Vlastislav Dobružský SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -80kg Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay -80kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite bay +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay +80kg Vladislav Janků USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay +80kg Lukáš Krojidlo Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bay OPEN Martin Halbrštát SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay OPEN Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Alena Punderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Tereza Dvořáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Lenka Stehnová KK Mironet Praha CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Martina Březinová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Mansbartová KK Odry CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır