KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo - 28.05.2016

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKK Budo Havířov
Registrovaných jednotlivců 145
Závodníci v kategoriích 170
Kluby 43
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
16.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Hloušek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata juniorky (16-17)
2. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Kimmelová Slavia Kroměříž CZE CZE
kata junioři (16-17)
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kata muži
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata muži Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kata muži U21 Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata ženy
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
1. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy U21
3. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
1. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Kornijenko GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
2. kumite muži -75kg Lukáš Honzík GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite muži -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži +84kg Silvestr Hirner Karate Havířov CZE CZE
kumite muži BRH
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
1. kumite muži BRH Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
3. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
1. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
3. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kumite ženy U21 -60kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
2. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
1. kumite ženy U21 +60kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk