KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo - 28.05.2016

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKK Budo Havířov
Registrovaných jednotlivců 145
Závodníci v kategoriích 170
Kluby 43
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
16.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži U21 Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata muži David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata muži U21 Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Hloušek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
1. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 +60kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lukáš Honzík GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
2. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
1. kata muži Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kumite muži BRH Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
1. kumite muži -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata muži Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
1. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Kimmelová Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata muži U21 Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
1. kata ženy U21 Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
1. kumite muži -67kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži +84kg Silvestr Hirner Karate Havířov CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 -60kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Kornijenko GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 3.kolo 09.10.2016
NP žactva 2016 - 1.kolo 11.06.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk