KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2005 - 2.kolo - 04.06.2005

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKK Pratr Trutnov
Registrovaných jednotlivců 86
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 1x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Batelka Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata muži U21 Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jose Barreto SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Marek Kostka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Chalupa Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Týle SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Dušan Turek KK Odry CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Zdeněk Hromek Baník Karviná CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Marie Suminová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Lucie Tůmová Karate Vision Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk