KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2012 - 13.10.2012

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí nad Labem
Yarışmacılar 414
Girişleri 585
Kulüpler 65
Ülkeler 9
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 47
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 9
Puanlama 36-24-12-9-6-3


Beğenilme:
42.31%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 39x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Badameh Aihm İsrail ISR ISR
2. kata bay -9 yas Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay -9 yas Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay -9 yas Dominik Kočandrle Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay -9 yas Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -9 yas Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay -9 yas Jakub Richter SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata bay -9 yas Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Daniel Zwach Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Petr Podrábský Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Josef Fečo SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Trabia Majd İsrail ISR ISR
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Adéla Šinerová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Dominik Bartuška KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Nikolaj Troest Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
7. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Viktoria Omelchenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata bayan 12-13 yas Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Lukas Kristoffer Ekkert Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Christian Dalgärd Danimarka DEN DEN
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 14-15 yas Caroline Dalgård Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Frederikke Bjerring Denmark DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Johannes Samson Danimarka DEN DEN
3. kata bay 16-17 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Rikke Linck Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 16-17 yas Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
2. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay Thomas Nrngiis Danimarka DEN DEN
5. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay Martin Trávník Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Rikke Linck Danimarka DEN DEN
2. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
5. kata bayan Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Željko Puzjak KK Mars CRO CRO
3. kata bay veterans (+40 yas) Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas İsrail ISR ISR
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay KK Mars (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Alkhas Alkhasov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Tomáš Dobiaš Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Filip Havrančík Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Martin Andrejko Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Michal Kiss Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 7-9 yas -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Badameh Aihm İsrail ISR ISR
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Shawahna Zain Alden İsrail ISR ISR
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Magomed Magomedov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Dominik Kočandrle Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Dmytro Kuzmenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Vladymyr Dolzenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Trabia Majd İsrail ISR ISR
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Asadula Rustamov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Juriy Ishenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Robin Brothánek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Marcel Dlouhý SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Filip Černík Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Daniyal Bulatov PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Pavel Šutiak Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Igor Efimenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -39kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Konstantin Yanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Vojtěch Boura SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Valentin Naida Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Abdula Zade Atakishi PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Gasan Bulatov PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Adolf Gyurik Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Vojtěch Boháč USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Roman Orlov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Vojtěch Laurin USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Viktoria Omelchenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Madeleine Schröter Karate Arnstadt GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucia Derková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Liana Hirsch KV Hessen GER GER
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Adéla Těhlová KARATE TESY Shotokan CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Kacper Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg David Kühn Almanya GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Nicolei Lannard Karate Arnstadt GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Andreas Nikitin KV Hessen GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Viktor Röhrich KV Hessen GER GER
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Ludziński Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Krych Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Than Hing Hoang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Woit KV Hessen GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Leona Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Frederikke Bjerring Denmark DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Šinfeltová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Charlotte Grimm Karate Arnstadt GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Natalia Szarama Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Aleksandra Wysokiňska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mateusz Bichta Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Sztyma Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg David Kučera Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Matúš Procházka Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jana Knoblochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -70kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Artem Zhegaluk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay -80kg Radovan Balský Sport Relax CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Mladen Miletych Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay +80kg Herbert Etcher KV Hessen GER GER
3. kumite bay +80kg Viacheslav Nedryga Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay +80kg Václav Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite bay +80kg Jan Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Viacheslav Nedryga Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Artem Zhegaluk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Lucie Veithová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Anastasya Byluk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan -60kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan +60kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Veithová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Shamil Nasrudinov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite bay veterans (+40 yas) Magomed Shamsudinov PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite bay veterans (+40 yas) Miroslav Roman ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Sen-bin karate Kiev UKR UKR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Ruše Cup 2020 15.02.2020
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
09.02.2019
09.02.2019
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır