KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2011 - 05.11.2011

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SU Ústí n/L
Yarışmacılar 470
Kulüpler 68
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 53
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 8
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
49.26%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 34x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay -11 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay -11 yas Marko Pantelič Postojna SLO SLO
5. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay -11 yas Nazar Velykyy PCMA Union UKR UKR
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Yaryna Panas PCMA Union UKR UKR
3. kata bayan -12 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Célia Chartry Champions Club BEL BEL
7. kata bayan -12 yas Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Oleh Zapzhal PCMA Union UKR UKR
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Lucia Derková Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata bay 14-15 yas Andreas Ekkert Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata bay 14-15 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata bayan 14-15 yas Iryna Dol PCMA Union UKR UKR
3. kata bayan 14-15 yas Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 16-17 yas Rikke Linck Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Ulyana Hashchuk PCMA Union UKR UKR
5. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata bay Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Christiane Georg Zanshin Magdeburg GER GER
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Martin Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Zdeněk Sekret KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas PCMA Union (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bay -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas PCMA Union (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Adam Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Svyatoslav Rozmus PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jan Szymborski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay -12 yas -35kg Michal Majszutowicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay -12 yas -35kg Oleh Makukh PCMA Union UKR UKR
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Nazar Struk PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay -11 yas -41kg Adi Gurík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -41kg Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -41kg Valentin Naida Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay -11 yas -41kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Marcel Okonowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay -11 yas -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Michal Lubkowski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -11 yas +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Oleksandr Zlobin PCMA Union UKR UKR
5. kumite bay -11 yas +41kg Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Jonas Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite bay -11 yas +41kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Solomiya Kmit Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan -12 yas -35kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Katarína Požgayová KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas -35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bayan -12 yas +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Urszula Lacek Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Ostap Hunchak PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Ostap Zhyvko PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Jiří Ryvák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Artem Stolyha PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Dąbek Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Kyrylo Ryaboshapko PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Oleh Zapzhal PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Svyatoslav Barschovskyy PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Zala Kuštrin Postojna SLO SLO
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Julia Debrecka Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Olivia Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sarah-Naomi Knothe Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Aleksandra Wysokiňska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Dmytro Kubyshkin Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Robert Beck Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Artem Potaptsev Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Remigiusz Głaszczka Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Roman Rekhlitskyy Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Roman Kmit PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Maksym Boryshchak PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Marta Koshel PCMA Union UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Katerina Bigich Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikola Mikušová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Iryna Dol PCMA Union UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Natália Letrikova KK Detva SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Roman Zhyvko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Anton Brodovskyy Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Mykola Hlushko PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ladislav Künzel SK Karate Most CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Ostap Hladun Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -70kg Oleg Filipovich Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -70kg Oleksandr Khakhula PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay -70kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -70kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay -70kg Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -70kg David Ryvol USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Illya Nikulin Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -80kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -80kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay -80kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -80kg Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay +80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +80kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +80kg Serhiy Pozdnyakov PCMA Union UKR UKR
5. kumite bay +80kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay +80kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
7. kumite bay +80kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Illya Nikulin Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay OPEN Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay OPEN Oleg Filipovich Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -60kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan -60kg Iryna Kaminska Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -60kg Andrea Pospíšilová Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Iryna Kaminska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan OPEN Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan OPEN Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite bay veterans (+40 yas) Miroslav Roman ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay PCMA Union (UKR) UKR UKR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır