KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2006 - 04.11.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 374
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
30.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) John Novotny Wernigeröder GER GER
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Claudia Werner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Joachim Füssinger Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Peter Dermek Hanko Kai Senica SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Florian Götz Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata muži Patrick Lurz Bayerischer Karate Bund GER GER
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Eva Křížová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Thomas Peters Wernigeröder GER GER
3. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Alois Lausman Tonakai Litvínov CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Sport Relax CZE CZE
2. kata team muži Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Lukáš Junek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Nikolai Pourraki Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojtěch Špinar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Zajan KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg David Vargas Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Kugler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Denisa Canincová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Májková KKD Bruntál CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Lechermayer Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Vít ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Joachim Füssinger Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Maxmilian Mathes Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Christian Kraus Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Martin Ungrád KK TJ Krupka CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Oliver Michel Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite junioři (16-17) +75kg Sven Weber Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Lisa Rössner Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite dorostenky -51kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Nina Falckrábová KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Zdena Slezáková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Tereza Lechermayerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Johanna Sedelmaier Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
2. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -60kg Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -70kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -80kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Baník Havířov CZE CZE
2. kumite team muži Baník Havířov CZE CZE
3. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate Vision CZE CZE
2. kumite team ženy TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
North Bohemia 2017 14.10.2017
North Bohemia 2016 15.10.2016
North Bohemia 2015 17.10.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
North Bohemia 2011 05.11.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk