KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2016 - 15.10.2016

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Sport Union SKR Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 317
Kluby 44
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 30x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Koskuba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Chroustová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Suchá SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Žídek Kabu Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Stella Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Joy Köhler KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Juliane Reuter KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Kamil Staník Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata muži U21 Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
3. kata muži U21 Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata muži U21 Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži U21 Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kata muži Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata muži Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
7. kata muži Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Ctibor Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Petr Plaček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Václav Šmíd SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Praha CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kacper Rodziewicz Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mateusz Jasinowski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Hnilička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Polák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dawid Grzybalski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Karel Novotný Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Vedral GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Alicja Maslowska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Igor Gacura Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žáci -39kg Michael Bartoš GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Mateusz Miasik Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žáci -39kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Rusňák Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dan Pelánek SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Oliwia Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lucie Mrázová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mateusz Kuziak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Podrábský Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukasz Kuziak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavlína Ondrejková SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Kovaříková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Monika Kozak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Rebljanová Baník Příbram CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Konůpková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Piotr Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Kamil Staník Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Kornijenko GRYF Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Procházková Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Růžičková Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jakub Záveský Sport Relax CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Petr Urbanec Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Dominik Nechyba Česká republika CZE CZE
2. kumite muži -80kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Petr Urbanec Česká republika CZE CZE
2. kumite muži +80kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite muži +80kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Dominik Nechyba Česká republika CZE CZE
2. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži BRH David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži BRH Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Petr Pazderka Baník Příbram CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk