KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Championship of Eastern Bohemia Youth 2006 - 14.10.2006

şehir Dvůr Králové nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon VČSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 10
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
40.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 15x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay -11 yas Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Dušek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan -12 yas -30kg
1. kumite bayan -12 yas -30kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -11 yas -40kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -11 yas -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bayan -11 yas +40kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jiří Roller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Pavlína Dušková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jan Voldán Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Daniel Pelíšek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
05.03.2011
31.10.2010
27.02.2010
18.10.2009
Championships of Eastern Bohemia seniors 2009 01.03.2009
Championships of Eastern Bohemia Youth 2008 19.10.2008
Championship of Eastern Bohemia seniors 2008 01.03.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır