KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2008 - 19.10.2008

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak HK, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 98
Kluby na medailových pozicích 13
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
47.62%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 21x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dušan Poláček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Viktoria Ernestová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Viktoria Ernestová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Havlíček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Rykr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sára Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Frieda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Efenberk TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Pavel Bartoš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Michek SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Výběr VčSKe CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
MVčSKe mládeže 2007 20.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk