KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2009 - 18.10.2009

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Spartak HK, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 100
Kluby na medailových pozicích 13
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Filipský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Bílková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Blažková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Jágrová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Lacina Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Makešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Osifčin Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg David Hons Chotěboř CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Fürstová Karate Polička CZE CZE
kumite team dorostenci + junioři
1. kumite team dorostenci + junioři KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenci + junioři SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenky + juniorky KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
MVčSKe mládeže 2007 20.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk