KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Harasuto Cup 2009 - 28.02.2009 - 01.03.2009

Město Łódź
Stát Polsko
Pořadatel Harasuto KK
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 9
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
57.35%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ostap Hunchak Union Lviv UKR UKR
2. kata ml. žáci (7-9) Dawid Tarnawa KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Kordian Dzedzic Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dziergas KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Denis Gritskov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Oladi Mehrasa Írán IRI IRI
2. kata ml. žákyně (7-9) Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata ml. žákyně (7-11) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Martin Piršel Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Efim Shlyamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klaudia Lenz Maďarsko HUN HUN
3. kata st. žákyně (12-13) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kata dorostenci (14-15) Péter Pákay Maďarsko HUN HUN
5. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
3. kata dorostenky (14-15) Angelika Wojtaszek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Katarzyna Dubel LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Beata Zielińska Płomień Ostrzeszów POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Paulina Dukat UKS Błyskawica Rokietnica POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dawid Srokowski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata junioři (16-17) Alfred Monin Funakoshi Shotokan Karate UKR UKR
5. kata junioři (16-17) Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata junioři (16-17) Bogdan Daragan Funakoshi Shotokan Karate UKR UKR
7. kata junioři (16-17) Karol Malec Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Patricia Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Laura Kvasnicová Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Michaela Kimáková Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Anna Zelent MUKS Tornado Kalisz POL POL
7. kata juniorky (16-17) Kinga Moroz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kata juniorky (16-17) Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata muži Miroslav Sližik Slovensko SVK SVK
3. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
5. kata muži Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
5. kata muži Kirils Membo Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kata muži Mariusz Cybulka AZS Wroclaw POL POL
7. kata muži Filip Pipiška Slovensko SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Kristína Grmanová Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Barbora Bosnyaková Česká republika SVK SVK
3. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Monika Čulenová Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
7. kata ženy Agnieszka Dybicz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kata ženy Monika Jelinowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata team muži
1. kata team muži Ukrajina UKR UKR
2. kata team muži Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kata team muži KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team muži Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
kata team ženy
1. kata team ženy Dynamic KSE Budapest (HUN) HUN HUN
2. kata team ženy KK Trstená (SVK) SVK SVK
3. kata team ženy KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team ženy LUKS Karate Goleniów (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci BRH Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite ml. žáci BRH Michal Šuhaj KK Trstená SVK SVK
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně BRH Kinga Kobus Atemi Warszawa POL POL
3. kumite ml. žákyně BRH Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žákyně BRH Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Wanga Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Roman Zhyvko Union Lviv UKR UKR
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Tonuzóba Kiss Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci -50kg Toms Logins Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -50kg Matúš Džačovský Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Matej Jopek Slovensko SVK SVK
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci -55kg Kamil Biziuk Kaisho Białystok POL POL
3. kumite st. žáci -55kg Yegor Koryagin Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -55kg Jakub Wujek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Nórbert Szilva Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci +55kg László Dorogi Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci +55kg Łukasz Dmoch Ursus Warszawa POL POL
3. kumite st. žáci +55kg Dmytro Kandyba Ukrajina UKR UKR
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Justyna Pastewska Kaisho Białystok POL POL
2. kumite st. žákyně -40kg Nikjoo Nazfar Írán IRI IRI
3. kumite st. žákyně -40kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Dominika Kucharová Slovensko SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Marike Tache Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Szabina Báncsó Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Anastasiya Myastkovska Union Lviv UKR UKR
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně +50kg Mercédesz Babos Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Mirella Fiszer Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Nejad Katesari Tina Mohammad Írán IRI IRI
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Péter Pákay Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Rastislav Štyriak MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nazar Senchyshyn Union Lviv UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg István Antal Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Kabát Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tamás Kiss Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Piotr Arkuszyński Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marcin Otapowicz Kaisho Białystok POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Dobiáš Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg László Dorogi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sebastian Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Zelinskyy Ukrajina UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Márk Mészáros Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Robert Gerlei Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Gréczi Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kosma Walczak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bence Dienes Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anastasiya Alekseychuk Union Lviv UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Závatzká Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Fabiánová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Shamin Nazar Írán IRI IRI
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Lacová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martyna Chróściak Kamikaze Gryfino POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Daria Konopko Kaisho Białystok POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Rebeka Teher Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Bukovinová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Semaniková Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marta Pacholczyk KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Pigová Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -55kg Denis Košala Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Bence Brachna Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Rafał Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Adam Kucharczyk Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Damian Rutkowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Čajkovský Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Richárd Rovó Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Piotr Kamrowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Kamil Roszak KK Shobuken Łódź POL POL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Vladislavs Jaskuls Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -68kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Matyas Molnar HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Marcell Nagy Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michał Kubik Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Mateusz Strojny Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Michał Kaliniewicz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Balász Bisztrony Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Roman Vorobeľ Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Maciej Januszewski Shogun Białystok POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Roland Palásti Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -76kg Michał Stefanowicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Zoltán Kun Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Przemysław Chmielewski KKS Funakoshi Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Mateusz Chmielewski KKS Funakoshi Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ján Sirka Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Grochola Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Marián Macík Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg Gergö Báthory Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Zsófia Hermann Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Surma LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Miriam Šošovicová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Maryam Soltan Pour Írán IRI IRI
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lilla Munkácsi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Semaniková Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Monika Bábiková Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kinga Turlińska Harasuto Karate Klub POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolina Orzel Kaisho Białystok POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Grünvalszky Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -60kg Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -60kg Marcin Berent KK Champion Team POL POL
3. kumite muži -60kg Martin Čula Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -60kg Michał Bednarczyk Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite muži -60kg Ferhat Sahin Budosportschule Goslar GER GER
7. kumite muži -60kg Maciej Palczyński Andrex Elbląg POL POL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Róbert Hargitay Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -67kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -67kg Dániel Miklós Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -67kg András Virág Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -67kg Marcin Markowski Grot Chynów POL POL
7. kumite muži -67kg Igor Negaturov Ukrajina UKR UKR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Maroš Sokol Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Oleksandr Iefremov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -75kg Serhiy Savchuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -75kg Peter Szomor Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -75kg Jakub Wiśniewski Elbląski KK POL POL
7. kumite muži -75kg Ariel Supruniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži -75kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Bartłomiej Sołtysiak AZS Wroclaw POL POL
2. kumite muži -84kg Davids Eljashans Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži -84kg Piotr Bartuzel Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite muži -84kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Péter Kun Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži +84kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži +84kg Tomasz Kundzicz Andrex Elbląg POL POL
3. kumite muži +84kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
5. kumite muži +84kg Grzegorz Kaleta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite muži +84kg Jarosław Komorowski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite muži +84kg Tadeusz Kokotowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite ženy -55kg Monika Višňovská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Dominika Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite ženy -55kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy -55kg Barbora Botunová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy -55kg Magdaléna Scheryová Slovensko SVK SVK
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ženy -61kg Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Anita Serogina Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Lilla Munkácsi Maďarsko HUN HUN
7. kumite ženy -61kg Ligia Goraj Kamikaze Gryfino POL POL
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Ivana Višňovská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite ženy -68kg Daria Szulc Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite ženy -68kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Lucia Rácová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team dorostenci (14-15) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
5. kumite team dorostenci (14-15) Slovensko SVK SVK
5. kumite team dorostenci (14-15) Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
2. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
3. kumite team dorostenky (14-15) Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
5. kumite team dorostenky (14-15) Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team junioři (16-17) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team junioři (16-17) Írán IRI IRI
3. kumite team junioři (16-17) Funakoshi Kędzierzyn Koźle (POL) POL POL
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team juniorky (16-17) Maďarsko HUN HUN
kumite team muži
1. kumite team muži Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
2. kumite team muži Ukrajina UKR UKR
3. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team muži Slovensko SVK SVK
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Polsko POL POL
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
5. kumite team ženy Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
5. kumite team ženy Ukrajina UKR UKR
7. kumite team ženy Írán IRI IRI

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk