KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2018 - 28.04.2018 - 29.04.2018

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 314
Girişleri 708
Kulüpler 35
Ülkeler 8
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 30
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 8
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 8x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay -9 yas Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata bay -9 yas David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata bay -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE CZE
kata male 10-11 years up to 6. kyu
1. kata male 10-11 years up to 6. kyu Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata male 10-11 years up to 6. kyu Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata male 10-11 years up to 6. kyu David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata bayan -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Stella Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata female 10-11 years up to 6. kyu
1. kata female 10-11 years up to 6. kyu Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata female 10-11 years up to 6. kyu Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata female 10-11 years up to 6. kyu Vanessa Wecławiak SKIF Poland POL POL
kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Nicole Wecławiak SKIF Poland POL POL
2. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Kinga Pyra SKIF Poland POL POL
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Adrianna Pyra SKIF Poland POL POL
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Emilija Malena Martinuzzi SKIF Slovenia SLO SLO
2. kata bayan 12-13 yas Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Preda Luca SKIF Romania ROM ROM
2. kata bay 14-15 yas Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Dillon Brett SKIF Ireland IRE IRE
3. kata bay 16-17 yas Ryan Murphy SKIF Ireland IRE IRE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 18-19 yas
1. kata bay 18-19 yas Matteo Iacono SKI-I Italy ITA ITA
2. kata bay 18-19 yas Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 18-19 yas Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 18-19 yas
1. kata bayan 18-19 yas Francesca Rinaudo SKI-I Italy ITA ITA
2. kata bayan 18-19 yas Clarissa Rošker SKIF Slovenia SLO SLO
3. kata bayan 18-19 yas Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Marco Buffo SKI-I Italy ITA ITA
2. kata bay Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
3. kata bay Jamie Conroy SKIF Ireland IRE IRE
kata bayan
1. kata bayan Susanna Seghizzi SKI-I Italy ITA ITA
2. kata bayan Stefania Gazzola SKI-I Italy ITA ITA
3. kata bayan Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
kata bay Masters 50+
1. kata bay Masters 50+ Eddie O Donnell SKIF Ireland IRE IRE
2. kata bay Masters 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay Masters 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata bay Masters U50
1. kata bay Masters U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata bay Masters U50 Stephen Whitney SKIF Ireland IRE IRE
3. kata bay Masters U50 Tomáš Tragan Budokai Brandýsek CZE CZE
kata Masters bayan U50
1. kata Masters bayan U50 Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters bayan U50 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
3. kata Masters bayan U50 Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SKIF Poland POL POL
2. kata takýmlar bayan -13 yas Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SKIF Ireland IRE IRE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas SKIF Ireland IRE IRE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas SKIF Ireland IRE IRE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas SKIF Ireland IRE IRE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay SKIF Romania ROM ROM
2. kata takýmlar bay SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
2. kata takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
3. kata takýmlar bayan SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team Masters bay
1. kata team Masters bay SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kata team Masters bay SKIF Ireland IRE IRE
3. kata team Masters bay SKIF Czech Republic CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karate Team Bohunice CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Nagai-Michi CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -30kg
1. kumite bay 7-9 yas -30kg Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -30kg Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -30kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +30kg
1. kumite bay 7-9 yas +30kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas +30kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +30kg Tomáš Vu Duc Anh HPZ Karate CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Adam Nejedlý TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Daniel Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +35kg
1. kumite bay 10-11 yas +35kg Samuel Harag Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas +35kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +35kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Sofie Kubínová HPZ Karate CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Viktoria Šoltésová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Tom O Brien SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Ondřej Hanus Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Aljaž Gornik SKIF Slovenia SLO SLO
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Vojtěch Válek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Sundus Delea SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Maja Dutkiewicz SKIF Poland POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Marta Dutkiewicz SKIF Poland POL POL
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Preda Luca SKIF Romania ROM ROM
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Jonathan McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Eoghan Long SKIF Ireland IRE IRE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Miriam Delea SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Andra Funariu SKIF Romania ROM ROM
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lukrécia Ľahká Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kaitlin Ross SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Abigail Brett SKIF Ireland IRE IRE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Dillon Brett SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Jernej Gornik SKIF Slovenia SLO SLO
kumite bay 16-17 yas +65kg
1. kumite bay 16-17 yas +65kg Laurentiu Vlad SKIF Romania ROM ROM
2. kumite bay 16-17 yas +65kg Ryan Murphy SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite bay 16-17 yas +65kg Franciszek Awuku SKIF Poland POL POL
kumite bayan 16-17 yas -55kg
1. kumite bayan 16-17 yas -55kg Allanah Twohig SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite bayan 16-17 yas -55kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +55kg
1. kumite bayan 16-17 yas +55kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +55kg Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-19 yas -70kg
1. kumite bay 18-19 yas -70kg Matteo Iacono SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite bay 18-19 yas -70kg Dylan Sullivan SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite bay 18-19 yas -70kg Sean Corbett SKIF Ireland IRE IRE
kumite bay 18-19 yas +70kg
1. kumite bay 18-19 yas +70kg Denis Iovescu SKIF Romania ROM ROM
2. kumite bay 18-19 yas +70kg Davide Rossi SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite bay 18-19 yas +70kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-19 yas -60kg
1. kumite bayan 18-19 yas -60kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-19 yas -60kg Clarissa Rošker SKIF Slovenia SLO SLO
kumite bayan 18-19 yas +60kg
1. kumite bayan 18-19 yas +60kg Francesca Rinaudo SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite bayan 18-19 yas +60kg Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Szymon Skwierzyński SKIF Poland POL POL
2. kumite bay -65kg Dylan Sullivan SKIF Ireland IRE IRE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite bay -75kg Mattia Marocca SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite bay -75kg Gerardino Cappuccio SKI-I Italy ITA ITA
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Andrea Ruo SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite bay +75kg Graeme Butler SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite bay +75kg Cristian Iosipescu SKIF Romania ROM ROM
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite bayan +60kg Elisa Pea SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite bayan +60kg Stefania Gazzola SKI-I Italy ITA ITA
kumite Masters bay 50+
1. kumite Masters bay 50+ Eric McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite Masters bay 50+ Mike Corbett SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite Masters bay 50+ Allan Rønne Jensen SKIF Denmark DEN DEN
kumite Masters bay U50
1. kumite Masters bay U50 Vincenzo Barone SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite Masters bay U50 Stuart Hickey SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite Masters bay U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas SKBU Trutnov CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas SKIF Ireland IRE IRE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SKIF Ireland IRE IRE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite takýmlar bay SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite takýmlar bay SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite takýmlar bayan SKIF Czech Republic CZE CZE
kumite team Masters bay
1. kumite team Masters bay SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite team Masters bay SKIF Ireland IRE IRE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır