KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2008 - 22.03.2008 - 23.03.2008

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 724
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 80
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 13
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
66.08%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 454x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Filip Filgas SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Kovařík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata bay -11 yas Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kata bay -11 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay -11 yas Martin Korejtko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Alisa Kamnerov Sportclub EDU-DO EST EST
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
3. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová Sport Relax CZE CZE
kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Marek Hytych Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Alec Lorbeer Karateteam Lobenstein GER GER
5. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Max Maixner KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Václav Vavřín Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Tomáš Havlíček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Jan Klemera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 12-13 yas Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
3. kata bay 12-13 yas Kevin Molnár Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kata bay 12-13 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Martin Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kata bay 12-13 yas Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Clara Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kata bayan 14-15 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bay Ján Olekšák Vukabu SVK SVK
7. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Barbora Bosnyaková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bayan Katarína Schwarzová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Nodar Khajishvili Gürcistan GEO GEO
3. kata bay veterans (+35 yas) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata bay veterans (+35 yas) Jacky Detaille Fransa FRA FRA
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Champions Club (BEL) BEL BEL
2. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Maksim Papulovskih Sportclub EDU-DO EST EST
7. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Ondřej Pustěovský Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
2. kumite bay -12 yas -35kg Lénárd Himpli Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -12 yas -35kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay -12 yas -35kg Joachim Willem Champions Club BEL BEL
5. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
7. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Dawid Zorn KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Julien Custinne Champions Club BEL BEL
2. kumite bay -11 yas -41kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Jennifer Martinčić Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas -35kg Valeria Žemerikina Sportclub EDU-DO EST EST
5. kumite bayan -12 yas -35kg Alisa Kamnerov Sportclub EDU-DO EST EST
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas +35kg Dorina Erdélyi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Silvia Škopcová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
5. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Meisnerová Sport Relax CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Bálint Szvoboda Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Martin Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Vavřín Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Shota Gorelashvili Gürcistan GEO GEO
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Tamás Kovács Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Kevin Molnár Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Bence Dienes Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Tamás Kovács Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Jevgenijs Celebuks TAN LAT LAT
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kamila Himpli Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jelena Stijepić Lav Pula CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Kacper Krochmalski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Eren Gencmen SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Wojciech Słomian Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg István Antal Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Glebs Mickevics TAN LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Popelka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Kondos SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Vladislavs Jaskuls Letonya LAT LAT
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ludwig Ohse SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ádám Peller Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Serdar Zorlu SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jurijs Nemcenko TAN LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Georgios Stavrakis Avustralya AUS AUS
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Bartosz Sternik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Gergö Báthory Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Martin Pavelka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Ricardo Giegler Almanya GER GER
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Bartosz Sternik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Vladislavs Jaskuls Letonya LAT LAT
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Izabela Ogrodnik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nicol Beláková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Diana Petrova TAN LAT LAT
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Linda Schmidt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Nora Skarnes Evensen Norveç NOR NOR
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Julija Gavrilova Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Barbora Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Linda Schmidt Bushido Waltershausen GER GER
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Čula Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Maurizio Fleischer SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Mateusz Waleszczyk Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -61kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Dániel Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Dominik Malinowski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Vitali Federov SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Akif Mehmet Bolat Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Nemček Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Adrian Filip Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Dániel Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Mateusz Waleszczyk Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Artjoms Moisejevs TAN LAT LAT
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Agnieszka Habryka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kitty Krassóvári Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Damla Kuplu SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Marta Gawron Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Basak Özcan SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kitty Krassóvári Kono Karate Klub HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Duygu Bugur Almanya GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Eric Schumann SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay -60kg David Tkebuchava Gürcistan GEO GEO
3. kumite bay -60kg Adrian Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Soma Koburger Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -65kg Irakli Tkebuchava Gürcistan GEO GEO
3. kumite bay -65kg Stian Bagroen Norveç NOR NOR
3. kumite bay -65kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
5. kumite bay -65kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite bay -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Leon Khim Romary Avustralya AUS AUS
2. kumite bay -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -70kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay -70kg Ruslan Sadikov Letonya LAT LAT
5. kumite bay -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -70kg Artur Trubicki Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
7. kumite bay -70kg Michal Piotrkowicz Warsaw Karate Centre POL POL
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Levan Gorelashvili Gürcistan GEO GEO
2. kumite bay -75kg Hunor Vass Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Rafał Roztropiński AZS Wroclaw POL POL
7. kumite bay -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Artur Roztropinski UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite bay -80kg Ivo Georgiev SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay -80kg František Doleček TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
7. kumite bay -80kg Oldřich Štefl SK MP CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bay +80kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
5. kumite bay +80kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay +80kg Miloš Sejkora KK Přelouč CZE CZE
7. kumite bay +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Ruslan Sadikov Letonya LAT LAT
2. kumite bay OPEN Stian Bagroen Norveç NOR NOR
3. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Hunor Vass Macaristan HUN HUN
5. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay OPEN František Doleček TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Leon Khim Romary Avustralya AUS AUS
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -53kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan -53kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
3. kumite bayan -53kg Éva Zalántai Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite bayan -53kg Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan -53kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -53kg Eva Karafiátová TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
7. kumite bayan -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Jana Reinhardt Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Zsuzsanna Klima Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan +60kg Rebecca O'Sullivan Avustralya AUS AUS
5. kumite bayan +60kg Natalia Nowak UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite bayan +60kg Lucia Rácová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan +60kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
7. kumite bayan +60kg Michelle Wilson Avustralya AUS AUS
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zsuzsanna Klima Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Anna Fajkowska Polonya POL POL
5. kumite bayan OPEN Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Caroline A. Thomassen Norveç NOR NOR
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Robert Ružbacký SK MP CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jacky Detaille Fransa FRA FRA
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Arashi Sportsclub (HUN) HUN HUN
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas KK Farmex Nitra (SVK) SVK SVK
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Lav Pula CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Sport Relax CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas SC Banzai Berlin (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Sportclub EDU-DO (EST) EST EST
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ścinawski Klub Karate Goju Ryu (POL POL POL
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Výběr pardubického kraje CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas TAN (LAT) LAT LAT
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas CMK Banská Bystrica (SVK) SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate Havířov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Baník Příbram CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Výběr VčSKe CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
3. kumite takýmlar bay TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Gürcistan GEO GEO
5. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Avustralya AUS AUS
2. kumite takýmlar bayan SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır