KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2015 - 14.11.2015

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 280
Kluby 31
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.58%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 60x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Šimon Zwilling HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Pohorský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Šimon Zwilling HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Roman Pavuk SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Roman Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Exler KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jonáš Sýkora KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Lukáš Vondra KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Valentýna Hrazdírová SK Trial CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Johana Bečková KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Natálie Žáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nikola Rosová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Jin Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži U21 Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Žaneta Ručková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Lukáš Hlavatý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Dominik Němec Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Simon Šimůnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Martin Kubeček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Tomáš Sotona Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Ondřej Šikola SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Ondřej Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tomáš Navrátil SC Karate Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Roman Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jakub Exler KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jan Nedělčev KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sebastian Skalík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kristýna Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Nikola Rosová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Renata Vlachová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Natálie Žáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Johana Bečková KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +52kg
1. kumite st. žáci +52kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +52kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +52kg David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +52kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +52kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jin Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +61kg
1. kumite junioři (16-17) +61kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +61kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +61kg Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +61kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Skalíková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Michala Kamenická TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -80kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži +80kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team žákyně 11-12 let
1. kumite team žákyně 11-12 let KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team žákyně 11-12 let KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team žákyně 11-12 let KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci Výběr Středočeského kraje CZE CZE
2. kumite team žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team žáci Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk