KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Czech Grand Prix 2008 - 04.10.2008 - 05.10.2008

Město Plzeň
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 528
Kluby na medailových pozicích 66
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
59.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 229x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Aaron Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata ml. žákyně (7-11) Tina Stegel Postojna SLO SLO
3. kata ml. žákyně (7-11) Lauren Tutty Sale Dojo) ENG ENG
5. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Marie-Josefine Richter KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
2. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
7. kata st. žákyně (12-13) Eva Lep Selnica ob Dravi SLO SLO
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Florian Podack KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata dorostenci (14-15) Christopher Rohde Skotte Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Alex Rigg Sale Dojo) ENG ENG
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Monika Brovč Slovinsko SLO SLO
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kata junioři (16-17) Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Nicky Hendrich Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata junioři (16-17) Željko Panzalovič Selnica ob Dravi SLO SLO
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Abby Davidson Sale Dojo) ENG ENG
3. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek SC Flair CZE CZE
2. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Miroslav Sližik KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
5. kata muži Bor Dereani Slovinsko SLO SLO
5. kata muži Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata muži Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
7. kata muži David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Kristína Grmanová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Michalina Łoboda AZS Wroclaw POL POL
3. kata ženy Špela Muha Slovinsko SLO SLO
5. kata ženy Monika Čulenová Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata ženy Marta Szymczak Polsko POL POL
7. kata ženy Abby Davidson Sale Dojo) ENG ENG
7. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Levente Kovacs Fighter club HUN HUN
2. kumite ml. žáci -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Ahmad Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
5. kumite ml. žáci -30kg Yousef Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
7. kumite ml. žáci -30kg Mohammed Boland Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Frunze Sargsyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ahmad Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
5. kumite ml. žáci -35kg Michał Król KK Champion Team POL POL
5. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Yousef Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
7. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Belli Ryu Federation Francophone BEL BEL
2. kumite ml. žáci -41kg Aaron Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite ml. žáci -41kg Costa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Raymond Kanyanga Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lauren Tutty Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite ml. žákyně -35kg Rebecca Zierold Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
2. kumite ml. žákyně +35kg Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žákyně +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Mahdi Mohammad Ali Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
2. kumite st. žáci -39kg Mahdy Boland Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
3. kumite st. žáci -39kg Márk Kendernay Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -39kg Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
5. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Shaun Mulai Sale Dojo) ENG ENG
7. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite st. žáci -45kg Julien Custinne Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žáci -45kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
5. kumite st. žáci -45kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite st. žáci -52kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -52kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
5. kumite st. žáci -52kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Christopher Williamson Sale Dojo) ENG ENG
7. kumite st. žáci -52kg Dominik Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Rozner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sophie Böttcher Karate Institute Halle GER GER
2. kumite st. žákyně -42kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
3. kumite st. žákyně -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Natalie Payne Sale Dojo) ENG ENG
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Bernadett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Szabina Báncsó Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Richárd Rovó Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Pierino Paglierini Federation Francophone BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luke Davies Vale Karate WAL WAL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Benjamin Piras Federation Francophone BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dániel Jurca Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Emil Røper Larsen Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mohammad Mahdi Alasousi Al-Shabab Sporting Club KUW KUW
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marcin Wiecha KK Champion Team POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Márk Mészáros Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jens van Poucke Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marcell Nagy Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Christian Bech Holm Gladsaxe Karate Club DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Rhys Davies Vale Karate WAL WAL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Herzog TV 1860 Fürth GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kosma Walczak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dávid Sindler Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lien Joris Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Kucsera Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Garrick Eastwood Shindo Kai ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -55kg Julien De Coster Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Haris Kovačević KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Antonio Tančak KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) -61kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Marciano Dekker Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mike Bjerregaard Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
5. kumite junioři (16-17) -68kg Sooghen Federation Francophone BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Balász Bisztrony Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Balász Bisztrony Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Roland Palásti Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Pelissier Federation Francophone BEL BEL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Yassine Ameqran Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Paweł Furmański KK Champion Team POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Gergö Báthory Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) BRH Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
3. kumite junioři (16-17) BRH Roel Janssen Kamacho Karate Klub BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) BRH Alexander Kern Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
5. kumite junioři (16-17) BRH Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) BRH Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Zsófia Bánházi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kitty Krassóvári Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sharon Van Gent Nizozemsko NED NED
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Palásti Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nadia Jørgensen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ancy Mangelschots Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Marie Franceschini Federation Francophone BEL BEL
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) BRH Lilla Munkácsi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) BRH Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) BRH Sharon Van Gent Nizozemsko NED NED
5. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Čápová TARO KAN CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -60kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Kunasilan Lakanathan Malajsie MAS MAS
3. kumite muži -60kg Puvaneswaran Ramasamy Malajsie MAS MAS
5. kumite muži -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite muži -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kumite muži -67kg Lim Yoke Wai Malajsie MAS MAS
5. kumite muži -67kg Shaharudin Jamaludin Malajsie MAS MAS
5. kumite muži -67kg Jallal Zakhnini Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -67kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Lloyd Fierro Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži -75kg Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
5. kumite muži -75kg Romain Debatty Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -75kg Amaury Charlier Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Francois Muller Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Andreas Due Otto Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kumite muži -84kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -84kg Iliace Mesnaoui Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +84kg Bartłomiej Pielesiek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite muži +84kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži +84kg Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži +84kg Klaus Fritzbøger Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite muži BRH Andreas Due Otto Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kumite muži BRH Bartłomiej Pielesiek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite muži BRH Noureddine Bouloum Dánsko DEN DEN
5. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Yugneswary Govindasamy Malajsie MAS MAS
2. kumite ženy -50kg Zuzana Vorčáková KK Trstená SVK SVK
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Muriel Vanderhaeghen Federation Francophone BEL BEL
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Marta Szymczak Polsko POL POL
2. kumite ženy -61kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ženy -61kg Céline Leon Federation Francophone BEL BEL
5. kumite ženy -61kg Yamini Gopalasamy Malajsie MAS MAS
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy -68kg Ariane Pindeville Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -68kg Charlotte Foged Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy -68kg Jamalliah Jamaludin Malajsie MAS MAS
5. kumite ženy -68kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jamalliah Jamaludin Malajsie MAS MAS
3. kumite ženy BRH Marta Szymczak Polsko POL POL
5. kumite ženy BRH Charlotte Foged Dánsko DEN DEN
5. kumite ženy BRH Ariane Pindeville Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy BRH Yamini Gopalasamy Malajsie MAS MAS
7. kumite ženy BRH Vathana Gopasalamy Malajsie MAS MAS
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team junioři (16-17) Federation Francophone (BEL) BEL BEL
3. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Český svaz Goju-ryu CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Nizozemsko NED NED
kumite team muži
1. kumite team muži Federation Francophone (BEL) BEL BEL
2. kumite team muži Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
3. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži KC Žatec CZE CZE
5. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Polsko POL POL
2. kumite team ženy Malajsie MAS MAS
3. kumite team ženy Federation Francophone (BEL) BEL BEL

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk