KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech Grand Prix 2008 - 04.10.2008 - 05.10.2008

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Yarışmacılar 528
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 66
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 17
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
58.91%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 230x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata bay -11 yas Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay -11 yas Aaron Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
7. kata bay -11 yas Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan -12 yas Tina Stegel Postojna SLO SLO
3. kata bayan -12 yas Lauren Tutty İngiltere ENG ENG
5. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Marie-Josefine Richter KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
2. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kata bay 12-13 yas Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
7. kata bayan 12-13 yas Eva Lep Selnica ob Dravi SLO SLO
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Florian Podack KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata bay 14-15 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Alex Rigg Sale Dojo) ENG ENG
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Monika Brovč Slovenya SLO SLO
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 16-17 yas Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kata bay 16-17 yas Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Nicky Hendrich Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata bay 16-17 yas Željko Panzalovič Selnica ob Dravi SLO SLO
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Abby Davidson Sale Dojo) ENG ENG
3. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Miroslav Sližik KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
5. kata bay Bor Dereani Slovenya SLO SLO
5. kata bay Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
7. kata bay Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
7. kata bay David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Kristína Grmanová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Michalina Łoboda AZS Wroclaw POL POL
3. kata bayan Špela Muha Slovenya SLO SLO
5. kata bayan Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
5. kata bayan Marta Szymczak Polonya POL POL
7. kata bayan Abby Davidson Sale Dojo) ENG ENG
7. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Levente Kovacs Fighter club HUN HUN
2. kumite bay -11 yas -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite bay -11 yas -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Ahmad Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
5. kumite bay -11 yas -30kg Yousef Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
7. kumite bay -11 yas -30kg Mohammed Boland Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Frunze Sargsyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Ahmad Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
5. kumite bay -12 yas -35kg Michał Król KK Champion Team POL POL
5. kumite bay -12 yas -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Yousef Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
7. kumite bay -12 yas -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Belli Ryu Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -11 yas -41kg Aaron Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bay -11 yas -41kg Costa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Raymond Kanyanga Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lauren Tutty İngiltere ENG ENG
2. kumite bayan -12 yas -35kg Rebecca Zierold Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
2. kumite bayan -12 yas +35kg Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kumite bayan -12 yas +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Mahdi Mohammad Ali Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Mahdy Boland Al-Arabi Sporting Club KUW KUW
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Márk Kendernay Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Shaun Mulai Sale Dojo) ENG ENG
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Julien Custinne Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Christopher Williamson Sale Dojo) ENG ENG
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Rozner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sophie Böttcher Karate Institute Halle GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Natalie Payne İngiltere ENG ENG
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Bernadett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Szabina Báncsó Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Pierino Paglierini Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Luke Davies Vale Karate WAL WAL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Benjamin Piras Federation Francophone BEL BEL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Dániel Jurca Hungary HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Emil Røper Larsen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Mohammad Mahdi Alasousi Al-Shabab Sporting Club KUW KUW
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Marcin Wiecha KK Champion Team POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Márk Mészáros Hungary HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jens van Poucke Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Marcell Nagy Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Christian Bech Holm Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Rhys Davies Galler WAL WAL
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Daniel Herzog TV 1860 Fürth GER GER
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Kosma Walczak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Dávid Sindler Hungary HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lien Joris Belçika BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Kucsera Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Garrick Eastwood Shindo Kai ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Julien De Coster Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Haris Kovačević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Antonio Tančak KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Marciano Dekker Netherlands NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mike Bjerregaard Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Sooghen Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Balász Bisztrony Hungary HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Balász Bisztrony Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Roland Palásti Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Pelissier Federation Francophone BEL BEL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Yassine Ameqran Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Paweł Furmański KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Gergö Báthory Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Roel Janssen Kamacho Karate Klub BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Alexander Kern Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Isra Ou-Aissa Netherlands NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kitty Krassóvári Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sharon Van Gent Hollanda NED NED
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Petra Palásti Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nadia Jørgensen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ancy Mangelschots Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Marie Franceschini Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lilla Munkácsi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Isra Ou-Aissa Netherlands NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Sharon Van Gent Hollanda NED NED
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Kunasilan Lakanathan Malezya MAS MAS
3. kumite bay -60kg Puvaneswaran Ramasamy Malezya MAS MAS
5. kumite bay -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -67kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -67kg Lim Yoke Wai Malezya MAS MAS
5. kumite bay -67kg Shaharudin Jamaludin Malezya MAS MAS
5. kumite bay -67kg Jallal Zakhnini Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -67kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Lloyd Fierro Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -75kg Anis Maatoug Denmark DEN DEN
5. kumite bay -75kg Romain Debatty Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -75kg Amaury Charlier Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Francois Muller Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Andreas Due Otto Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kumite bay -84kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -84kg Iliace Mesnaoui Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +84kg Bartłomiej Pielesiek Polonya POL POL
3. kumite bay +84kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay +84kg Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay +84kg Klaus Fritzbøger Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay OPEN Andreas Due Otto Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kumite bay OPEN Bartłomiej Pielesiek Polonya POL POL
5. kumite bay OPEN Noureddine Bouloum Danimarka DEN DEN
5. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Yugneswary Govindasamy Malezya MAS MAS
2. kumite bayan -50kg Zuzana Vorčáková KK Trstená SVK SVK
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
3. kumite bayan -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Muriel Vanderhaeghen Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Marta Szymczak Polonya POL POL
2. kumite bayan -61kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -61kg Céline Leon Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan -61kg Yamini Gopalasamy Malezya MAS MAS
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
2. kumite bayan -68kg Ariane Pindeville Belçika BEL BEL
3. kumite bayan -68kg Charlotte Foged Denmark DEN DEN
3. kumite bayan -68kg Jamalliah Jamaludin Malezya MAS MAS
5. kumite bayan -68kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lene Vrijsen Belçika BEL BEL
2. kumite bayan +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Anna Fajkowska Polonya POL POL
2. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Jamalliah Jamaludin Malezya MAS MAS
3. kumite bayan OPEN Marta Szymczak Polonya POL POL
5. kumite bayan OPEN Charlotte Foged Denmark DEN DEN
5. kumite bayan OPEN Ariane Pindeville Belçika BEL BEL
7. kumite bayan OPEN Yamini Gopalasamy Malezya MAS MAS
7. kumite bayan OPEN Vathana Gopasalamy Malezya MAS MAS
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Federation Francophone (BEL) BEL BEL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Český svaz Goju-ryu CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Hollanda NED NED
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Federation Francophone (BEL) BEL BEL
2. kumite takýmlar bay Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
3. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay KC Žatec CZE CZE
5. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL
2. kumite takýmlar bayan Malezya MAS MAS
3. kumite takýmlar bayan Federation Francophone (BEL) BEL BEL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır