KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budapest Open 2011 - 17.09.2011 - 18.09.2011

Město Budapešť
Stát Maďarsko
Státy 22
Kluby na medailových pozicích 69
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
71.09%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 32x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kumite muži -67kg Kalvis Kalnins Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži U21 -68kg Kalvis Kalnins Baltijas Karate Club LAT LAT
1. kumite muži -84kg Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
1. kumite ženy U21 -60kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata dorostenky (14-15) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci +52kg Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
1. kata st. žákyně (12-13) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata dorostenky (14-15) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
1. kumite muži U21 +78kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) +76kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -61kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Ulvis Gavarins Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite ženy +68kg Kata Köbli Bátaszék HUN HUN
3. kata ml. žákyně (10-11) Anja Cuk Beli Manastir 98 CRO CRO
3. kumite muži +84kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite muži U21 -78kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
3. kata ml. žáci (10-11) Richárd Dolezsál Budo Fight HUN HUN
2. kata ml. žákyně (10-11) Emma Janeková Budokan Zvolen SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo BVSC HUN HUN
2. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Oriabincová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži U21 +78kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Dominika Ťažká CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Timea Trokšiarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg László Dorogi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
1. kumite ml. žáci -34kg Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kata ml. žákyně (8-9) Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
1. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata ml. žákyně (8-9) Zsófia Baranyi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Zsófia Baranyi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamás Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Péter Virga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
1. kumite st. žákyně -50kg Dóra Czagány Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Renáta Vivien Györiványi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tímea Pál Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Krisztofer Bálint Dynamic KSE Budapest HUN HUN
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -67kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
2. kumite muži U21 -68kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel György Fighter club HUN HUN
3. kumite ženy U21 +60kg Nikola Bartha Fighter club HUN HUN
2. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Fighter club HUN HUN
1. kumite junioři (16-17) -61kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Árpád Rusóczky Fighter club HUN HUN
3. kumite team ženy Finsko FIN FIN
3. kumite ženy -61kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
1. kumite ženy -68kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
3. kumite ženy U21 +60kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
3. kumite ženy -61kg Johanna Hyvarinen Finsko FIN FIN
2. kumite muži +84kg Waltteri Salmi Finsko FIN FIN
2. kumite muži -84kg Nuno Miguel Moreira Valente Francie POR POR
3. kumite ml. žáci -34kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
1. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Milán Bilisics Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
1. kumite ml. žáci +40kg Tas Ferenc Szilágyi Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci +40kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ženy -55kg Kinga Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
1. kumite ženy U21 -53kg Kinga Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Cintia Mészáros Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite ženy -61kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite ženy U21 -60kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Hidasi Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kata ženy Karin Hägglund Gojukai SWE SWE
2. kata muži Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
1. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Radoslaw Białek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žáci -40kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zsuzsanna Kunos Hegyvidék HUN HUN
1. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
5. kata dorostenci (14-15) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata ml. žákyně (10-11) Célia Chartry Champions Club BEL BEL
3. kumite team muži Izrael ISR ISR
3. kumite ženy U21 -53kg Lior Ben Aroche Izrael ISR ISR
2. kata dorostenci (14-15) Solomon Rafailov Izrael ISR ISR
1. kumite st. žáci -52kg Yarin Fisher Izrael ISR ISR
1. kumite junioři (16-17) -55kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite ml. žáci -34kg Dávid Nichols KAI SEI HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamil Biziuk Kaisho Białystok POL POL
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Charlotte Wastell Kaizen Ipswich ENG ENG
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -40kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -43kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
1. kata ml. žákyně (8-9) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
1. kata ml. žáci (8-9) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +40kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
1. kumite ml. žákyně +40kg Emilija Janijk KC Olimpik MKD MKD
3. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně -34kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
1. kumite ml. žákyně -40kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -34kg Karolína Klimková KK Detva SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Michał Król KK Champion Team POL POL
1. kata ženy Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký KK Nové Zámky SVK SVK
1. kata dorostenci (14-15) Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
5. kata dorostenci (14-15) Luka Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
1. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
1. kumite muži U21 -68kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Balázs Neer Kono Karate Klub HUN HUN
1. kumite ženy -50kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
2. kumite ženy U21 -53kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
2. kumite team ženy Kumade Łódź (POL) POL POL
3. kumite ml. žákyně -40kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
1. kumite ženy +68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
1. kumite ženy U21 +60kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
1. kumite muži -60kg András Hübner Maďarsko HUN HUN
1. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
2. kata junioři (16-17) Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lénárd Himpli Maďarsko HUN HUN
3. kata st. žáci (12-13) Balász Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Balász Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Csaba Földesi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Bence Dienes Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anna Kucsera Maďarsko HUN HUN
1. kumite st. žáci +52kg Dávid Pozderka Maďarsko HUN HUN
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Klaudia Lencz Maďarsko HUN HUN
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -75kg Áron Domján Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Deniel Hübner Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bence Takács Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Virág Vasánszky Maďarsko HUN HUN
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně -43kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Brodzianská MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gábor Hárspataki Nóva HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Attila Bartincki Olimpic ROM ROM
3. kumite ml. žákyně +40kg Vivien Knecht Olimpic ROM ROM
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Nagy Pásztói SKK HUN HUN
2. kumite muži -67kg Bence Diószegi Pest-Budai SKC HUN HUN
3. kumite muži -84kg Philip Grozdanov Pest-Budai SKC HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Alina Tinca Petrosani ROM ROM
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ana Maria Seliste Petrosani ROM ROM
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Nicoleta Miclea Petrosani ROM ROM
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Andrada Dinea Petrosani ROM ROM
3. kumite st. žákyně -43kg Andreea Ambrus Petrosani ROM ROM
2. kumite st. žákyně +50kg Diana Panaite Petrosani ROM ROM
2. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite muži U21 -78kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
1. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tibor Molnár Rekon HUN HUN
3. kumite muži -75kg András Virág Sankudo HUN HUN
1. kumite muži U21 -78kg András Virág Sankudo HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) +32kg František Chudoba SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite muži U21 +78kg Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite team muži Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
3. kumite team muži Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
3. kumite muži -75kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite ženy -68kg Zsófia Tornyossy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite ženy U21 +60kg Zsófia Tornyossy Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite muži U21 -78kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
1. kumite st. žákyně -43kg Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Luca Szántai Tatami SE HUN HUN
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Julia Salonen Tikkurilan Tiikerit FIN FIN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Joanna Salonen Tikkurilan Tiikerit FIN FIN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Nykyta Tukh Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci -34kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kata dorostenci (14-15) Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -34kg Anna Vakhovska Ukrainian Team UKR UKR
2. kata ml. žáci (10-11) Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
2. kata st. žáci (12-13) Yegor Romanyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (8-9) Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
2. kata ml. žáci (8-9) Maksim Temnyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oleksandr Voskolup Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite ml. žáci -40kg Vitaliy Karatusha Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite muži +84kg Rudik Sagrunov Vagr Team UKR UKR
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andriy Guzenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Veronika Semaniková Vukabu SVK SVK
3. kumite muži U21 +78kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
2. kumite ženy U21 -60kg Júlia Langošová Vukabu SVK SVK
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Vukabu SVK SVK
1. kata ml. žáci (10-11) Michal Šarišský Vukabu SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Ľuboš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matúš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matej Jopek Vukabu SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová Vukabu SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Laura Servilová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci +52kg Martin Fedor Vukabu SVK SVK
2. kumite st. žáci +52kg Ján Fuzer Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
1. kata junioři (16-17) Peter Fabian Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Richard Hatala Vukabu SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Hana Hupcejová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Matúš Horváth Vukabu SVK SVK
3. kumite muži +84kg Denis Bílý Vukabu SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Vikória Valentová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -34kg Hanna Gyapjas Wadofight HUN HUN
2. kumite ml. žáci -40kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk