KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Budapest Open 2011 - 17.09.2011 - 18.09.2011

şehir Budapeşte
Ülke Macaristan
Ülkeler 22
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 69
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 17
Puanlama 48-32-16-8-4
İstatistikler


Beğenilme:
71.09%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 32x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 8-9 yas
1. kata bay 8-9 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 8-9 yas Maksim Temnyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay 8-9 yas Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 8-9 yas Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Michal Šarišský Vukabu SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Richárd Dolezsál Budo Fight HUN HUN
kata bayan 8-9 yas
1. kata bayan 8-9 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan 8-9 yas Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 8-9 yas Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 8-9 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Emma Janeková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Anja Cuk Beli Manastir 98 CRO CRO
3. kata bayan 10-11 yas Célia Chartry Champions Club BEL BEL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata bay 12-13 yas Yegor Romanyuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Balász Nagy Hungary HUN HUN
3. kata bay 12-13 yas Nykyta Tukh Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata bayan 12-13 yas Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Vikória Valentová Vukabu SVK SVK
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
2. kata bay 14-15 yas Solomon Rafailov İsrail ISR ISR
3. kata bay 14-15 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
5. kata bay 14-15 yas Luka Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
7. kata bay 14-15 yas Attila Bartincki Olimpic ROM ROM
7. kata bay 14-15 yas Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 14-15 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Vukabu SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kata bay 16-17 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Laura Servilová Vukabu SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
kata bay
1. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
2. kata bay Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Karin Hägglund Gojukai SWE SWE
3. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
KUMITE
kumite bay 8-9 yas -32kg
1. kumite bay 8-9 yas -32kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -32kg Balázs Neer Kono Karate Klub HUN HUN
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
kumite bay 8-9 yas +32kg
1. kumite bay 8-9 yas +32kg Milán Bilisics Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 8-9 yas +32kg František Chudoba SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Krisztofer Bálint Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Ulvis Gavarins Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -11 yas -34kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -34kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay -11 yas -34kg Dávid Nichols Macaristan HUN HUN
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Vitaliy Karatusha Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -12 yas -40kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Tas Ferenc Szilágyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -12 yas +40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay -12 yas +40kg Matúš Horváth Vukabu SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -30kg
1. kumite bayan 8-9 yas -30kg Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 8-9 yas -30kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Andrada Dinea Petrosani ROM ROM
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Nicoleta Miclea Petrosani ROM ROM
kumite bayan 8-9 yas +30kg
1. kumite bayan 8-9 yas +30kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 8-9 yas +30kg Hana Hupcejová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Julia Salonen Tikkurilan Tiikerit FIN FIN
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Luca Szántai Tatami SE HUN HUN
kumite bayan -12 yas -34kg
1. kumite bayan -12 yas -34kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -34kg Anna Vakhovska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -12 yas -34kg Hanna Gyapjas Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas -34kg Karolína Klimková KK Detva SVK SVK
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas -40kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -11 yas -40kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Emilija Janijk KC Olimpik MKD MKD
2. kumite bayan -11 yas +40kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Vivien Knecht Olimpic ROM ROM
3. kumite bayan -11 yas +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Balász Nagy Hungary HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Yarin Fisher İsrail ISR ISR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ľuboš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Richard Hatala Vukabu SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +52kg
1. kumite bay 12-13 yas +52kg Dávid Pozderka Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas +52kg Ján Fuzer Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Martin Fedor Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
kumite bayan 12-13 yas -43kg
1. kumite bayan 12-13 yas -43kg Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -43kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Andreea Ambrus Petrosani ROM ROM
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dóra Czagány Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Virág Vasánszky Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Timea Trokšiarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Diana Panaite Petrosani ROM ROM
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Brodzianská MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Lénárd Himpli Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Deniel Hübner Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel György Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Bence Takács Hungary HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Andriy Guzenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Gábor Hárspataki Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Kamil Biziuk Polonya POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Tibor Molnár Rekon HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Nagy Pásztói SKK HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Joanna Salonen Finlandiya FIN FIN
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Charlotte Wastell İngiltere ENG ENG
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tímea Pál Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Radoslaw Białek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Árpád Rusóczky Fighter club HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Oleksandr Voskolup Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Klaudia Lencz Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Anna Kucsera Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marigona Mehmeti Vukabu SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ana Maria Seliste Petrosani ROM ROM
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová Vukabu SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg András Virág Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lior Ben Aroche İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Dominika Ťažká Slovakya SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Júlia Langošová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Bence Diószegi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
3. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Áron Domján Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg András Virág Macaristan HUN HUN
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Ruslan Sadikov Letonya LAT LAT
2. kumite bay -84kg Nuno Miguel Moreira Valente Portugal POR POR
3. kumite bay -84kg Philip Grozdanov Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Rudik Sagrunov Gürcistan UKR UKR
2. kumite bay +84kg Waltteri Salmi Finlandiya FIN FIN
3. kumite bay +84kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay +84kg Denis Bílý Vukabu SVK SVK
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -55kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -61kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan -61kg Johanna Hyvarinen Finlandiya FIN FIN
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan -68kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -68kg Alina Tinca Petrosani ROM ROM
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
2. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Kata Köbli Bátaszék HUN HUN
3. kumite bayan +68kg Veronika Semaniková Vukabu SVK SVK
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bay Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
3. kumite takýmlar bay İsrail ISR ISR
3. kumite takýmlar bay Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Kumade Łódź (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan Finlandiya FIN FIN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır