KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Youth 2005 - 2.round - 11.06.2005

şehir Prag
Ülke Çek Cumhuriyeti
Yarışmacılar 278
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 33
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
41.67%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay -11 yas Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eliška Doubková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Andrea Buriková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Andrea Bašusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas USK Slavia Liberec CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Patrik Kouba Tsunami Prachatice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Šálek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Lukáš Robouský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Tomáš Trnka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Sabina Seinerová USK Plzeň CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Martina Jelínková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır