KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Cadets & Juniors 2005 - 2.round - 04.06.2005

şehir Trutnov
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKK Pratr Trutnov
Yarışmacılar 86
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
0%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 1x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Batelka Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay 18-20 yas
1. kata takýmlar bay 18-20 yas Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jiří Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jose Barreto SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Marek Kostka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Chalupa Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Týle SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Dušan Turek KK Odry CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Zdeněk Hromek Baník Karviná CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Marie Suminová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lucie Tůmová Karate Vision Praha CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır