KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Cadets & Juniors 2005 - 1.round - 30.04.2005

şehir Kyjov
Ülke Çek Cumhuriyeti
Yarışmacılar 74
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 18
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
42.86%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 7x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Peter Dermek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Lenka Zuzánková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Adam Babík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Jakub Záboj Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Magda Řehánková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
KUMITE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Buček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Burdych Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Petr Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Pavel Gvoždiak Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Adam Babík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Ladislav Kalina TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jan Buček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Jaroslava Šimotová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lucie Mansbartová Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Martina Březinová Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır