KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup 2006 up to 13 years - 2. round - 21.10.2006

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe
Yarışmacılar 144
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 20
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay -11 yas Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Fialová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Michal Bíša Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Konvalinka USK Plzeň CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Oliver Jansta Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Štěpán Vavruška Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg David Herzig Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Jeřábek SKM Bílina CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alena Navrátilová Masada Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır