KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2007 - 24.11.2007

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 360
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.38%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 266x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Šerák Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Vendula Málková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Milan Kuželík SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Petr Harsa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jiří Michalec SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Dominika Koevová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Jana Rucká USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Linda Vítů Sport Relax CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenci 15-17 let Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenci 15-17 let David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Sport Relax CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Polánka Bushido Strakonice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Janet Štréblová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Diana Králová KC Podbořany CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -50kg Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -40kg
1. kumite žákyně 12-14 let -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -40kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -50kg
1. kumite žákyně 12-14 let -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +50kg
1. kumite žákyně 12-14 let +50kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let +50kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Václav Kabourek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jakub Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2015 21.11.2015
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2014 22.11.2014
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 23.11.2013
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2012 17.11.2012
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 19.11.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk