KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2007 - 10.11.2007

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 204
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.79%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Aleksander Gorzelany KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vojtěch Dokoupil KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dawid Salink LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Wojciech Woźnica KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Mateusz Płóciennik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Szalay SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Ľudovít Bobula KK Topoľčany SVK SVK
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Wojnar SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Miroslav Finkrál SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Hana Palkovská SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Martina Klepáčková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Sabina Malecová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Barbora Golombová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Łukasz Kuźnik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata dorostenci 15-17 let Paweł Piotrowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Kałużka LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kata muži Peter Železník KK Topoľčany SVK SVK
3. kata muži Michal Frajs Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE CZE
3. kata muži Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
2. kata ženy Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Mateusz Płóciennik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite ml. žáci -40kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Skalický Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Vít Říhošek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite ml. žáci +40kg Mikuláš Krůpa Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Lukáš Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Ľudovít Bobula KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -50kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Mateusz Adamiecki KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg Mateusz Pysz KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Jiří Felix SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -40kg
1. kumite žákyně 12-14 let -40kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite žákyně 12-14 let -50kg
1. kumite žákyně 12-14 let -50kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -50kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Nikola Ledvinová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +50kg
1. kumite žákyně 12-14 let +50kg Martina Klepáčková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let +50kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Adam Valčík Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Daniel Štamko SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Martin Horák TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Sonia Szymanek LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Aneta Bíllová ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -70kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Peter Železník KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite muži -80kg Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži +80kg Petr Frais SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite muži +80kg Dušan Turek KK Odry CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Silesia Cup 2013 26.10.2013
Silesia Cup 2012 10.11.2012
Silesia Cup 2011 29.10.2011
Silesia Cup 2010 30.10.2010
Silesia Cup 2009 07.11.2009
Silesia Cup 2008 08.11.2008
Silesia Cup 2006 14.10.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk