KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2011 - 29.10.2011

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 219
Závodníci v kategoriích 300
Kluby 44
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.45%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 58x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Petřík Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Říman TJ Fulnek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Roman Božik KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Václav Dostál ŠBU Cobra Studénka CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Perutka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Michal Petřík Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Adam Mazanec TJ Fulnek CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Dominik Mrština Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Michal Vrba TJ Fulnek CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Robert Juráček Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Navedla TJ Fulnek CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Špes Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Martin Valdmann VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Kristová Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Miziová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nikola Šenková KK Odry CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Natálie Hianíková TARO KAN CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Roman Gabčo ŠBU Cobra Studénka CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Richter Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Vitalij Karnatov Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Nezhyba Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Ondruchová KK Odry CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Viktorie Šeflová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomasz Bigos LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Krystyna Maciejska LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata juniorky (16-17) Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata muži
1. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata muži Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata muži Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata muži Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Michael Šlesingr KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Nikola Godi Baník Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jan Přikryl Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci -41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Špes Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Kajetán Šanca Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Václav Jelínek TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Szymon Gacek LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Kristová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Žatka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Radek Belička SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Peštál TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Vološinová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Martínek KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kolenčiak SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Daniela Prucková KKD Bruntál CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomasz Bigos LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Calábek TJ Fulnek CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite muži -75kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jakub Rusek UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite muži -75kg Petr Škoda KK Odry CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Andrzej Mrowiec UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -84kg Michal Sionkala Atara Ostrava CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Kotala Atara Ostrava CZE CZE
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH Michal Sionkala Atara Ostrava CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Wanda Chechelska UKS Satori Mikolow POL POL
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite ženy BRH Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk