KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Silesia Cup 2007 - 10.11.2007

şehir Odry
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Odry
Yarışmacılar 204
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 28
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
51.79%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 28x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Aleksander Gorzelany KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Vojtěch Dokoupil KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dawid Salink LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Wojciech Woźnica KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay -11 yas Mateusz Płóciennik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bay -11 yas Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay -11 yas Dominik Szalay Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Ľudovít Bobula KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Jan Wojnar SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Miroslav Finkrál SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
kata bay 12-14 yas
1. kata bay 12-14 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay 12-14 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Hana Palkovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Martina Klepáčková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Sabina Malecová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata bayan 12-14 yas
1. kata bayan 12-14 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-14 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Barbora Golombová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bay 15-17 yas
1. kata bay 15-17 yas Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay 15-17 yas Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 15-17 yas Łukasz Kuźnik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bay 15-17 yas Paweł Piotrowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata bayan 15-17 yas
1. kata bayan 15-17 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bayan 15-17 yas Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Kałużka LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kata bay Peter Železník KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay Michal Frajs Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE CZE
3. kata bay Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
2. kata bayan Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bayan Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Mateusz Płóciennik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite bay -12 yas -40kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Martin Skalický Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Vít Říhošek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bay -12 yas +40kg Mikuláš Krůpa Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -40kg
1. kumite bay 12-14 yas -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -40kg Lukáš Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Ľudovít Bobula KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -50kg
1. kumite bay 12-14 yas -50kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -50kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -60kg
1. kumite bay 12-14 yas -60kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Mateusz Adamiecki Polonya POL POL
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite bay 12-14 yas +60kg
1. kumite bay 12-14 yas +60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas +60kg Mateusz Pysz KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bay 12-14 yas +60kg Jiří Felix Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas -40kg
1. kumite bayan 12-14 yas -40kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas -40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bayan 12-14 yas -50kg
1. kumite bayan 12-14 yas -50kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas -50kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Nikola Ledvinová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas +50kg
1. kumite bayan 12-14 yas +50kg Martina Klepáčková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas +50kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas +50kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -60kg
1. kumite bay 15-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -60kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Petr Müller Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Adam Valčík Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -70kg
1. kumite bay 15-17 yas -70kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -70kg Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bay 15-17 yas +70kg
1. kumite bay 15-17 yas +70kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas +70kg Daniel Štamko Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg Martin Horák TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay 15-17 yas OPEN
1. kumite bay 15-17 yas OPEN Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas OPEN Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas OPEN David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas OPEN Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas -57kg
1. kumite bayan 15-17 yas -57kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -57kg Zuzana Gattnarová Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -57kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas +57kg
1. kumite bayan 15-17 yas +57kg Sonia Szymanek LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite bayan 15-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +57kg Aneta Bíllová ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +57kg Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -70kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
2. kumite bay -80kg Peter Železník KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay -80kg Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay +80kg Petr Frais Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay +80kg Dušan Turek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Monika Latzelová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
26.10.2013
10.11.2012
Silesia Cup 2011 29.10.2011
30.10.2010
Silesia Cup 2009 07.11.2009
Silesia Cup 2008 08.11.2008
Silesia Cup 2006 14.10.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır