KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2010 - 30.10.2010

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 264
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.89%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 45x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Navrátil SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Pavel Štěpán KK Odry CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natália Bumbalová KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Kristová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Viktória Chudá KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Žatka KKD Bruntál CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jiří Martínek KKD Bruntál CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dominik Šaraj Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Bláha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Markéta Cváčková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Surovcová TJ Fulnek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lenka Hečková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Marta Pastwa KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi Nippon Ludgeřovice CZE CZE
2. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Hromádka Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Šlachta SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Lukasz Banczyk UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Rostislav Slováček Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Eliáš TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ján Ľupták Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite ml. žáci +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Daniel Dlugoš Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Nováková KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Michal Hannig KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Andrej Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Mariak ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Rastislav Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Patrik Palušák KK Union Košice SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Markéta Cváčková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Klimšová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Skalíková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Vicanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Paulina Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Artur Walasz UKS Satori Mikolow POL POL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Patrik Olekšák Central Poprad SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Plešek TJ Fulnek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Horák TJ Fulnek CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdalena Klenart UKS Satori Mikolow POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Martyna Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -60kg Petr Zachar KK Topoľčany SVK SVK
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Michálek Sokol Pardubice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži -75kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite muži -75kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite muži -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomasz Tkaczyk UKS Satori Mikolow POL POL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Wanda Chechelska UKS Satori Mikolow POL POL
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Klára Eichlerová Sokol Pardubice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Klára Eichlerová Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk