KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2005 - 19.11.2005

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 168
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.47%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Mikuláš Toman Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Adam Bystroň TJ Start Havířov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Radek Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Stanislav Jati Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lucia Hajdúchová KK Shisei Trnava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Hrazdírová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Kissimonyiová KK Shisei Trnava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Malá TJ Start Havířov CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Michal Gattnar KK Odry CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Barvík TJ Fulnek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Halaška Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Andrea Vavrdová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Denisa Sládková TJ Start Havířov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Nikola Šušková TJ Start Havířov CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Ester Doláková Atara Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Dobrozemská Atara Ostrava CZE CZE
kata muži
1. kata muži Piotr Szymala KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kata muži Michal Balčík SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata muži Michal Szymala KS Shindo Cieszyn POL POL
kata ženy
1. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
2. kata ženy Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Spurná SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let SKK Attfis Ostrava CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let SKK Attfis Ostrava CZE CZE
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Ippon team CZE CZE
2. kata team junioři (16-17) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Radek Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Bárta Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Loučný SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Andrej Bocán KK Shisei Trnava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Róbert Kollárovič KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Juraj Kvoček KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Sebastian Zawiński KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite st. žáci -40kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Adam Kraina Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jakub Masnička SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Adam Valčík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Kožušník Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Lukáš Rýc-Bednář SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Štamko SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Horák TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Frederik Hornáček KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Karolina Karolak KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite st. žákyně -40kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kristýna Malá TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Martina Hedvičíková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sara Heczko KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Natalia Suchy KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Novotný VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Gazik KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Zažirej KK Odry CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Dalibor Janošec SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Dalibor Janošec SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Eliška Dobrozemská Atara Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Martina Kokyová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jakub Kouřil Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite muži +80kg Rafai Kareta KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite muži BRH Marcin Hurycz KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Vladimír Kuchařík KK Odry CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Barbara Karch KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite ženy -60kg Katarzyna Nawrat KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Olga Hozová KK Odry CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Jana Riplová Atara Ostrava CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kumite ženy BRH Olga Hozová KK Odry CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jana Riplová Atara Ostrava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Silesia Cup 2013 26.10.2013
Silesia Cup 2012 10.11.2012
Silesia Cup 2011 29.10.2011
Silesia Cup 2010 30.10.2010
Silesia Cup 2009 07.11.2009
Silesia Cup 2008 08.11.2008
Silesia Cup 2007 10.11.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk