KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2013 - 05.10.2013

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 292
Závodníci v kategoriích 494
Kluby 46
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
33.70%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata děti do 11 let 8.-7.kyu
1. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Matyáš Kloubek Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Gallen-Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Štěpánka Volfová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Pulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Lžičař TJ KARATE Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anička Vrábelová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Zsofia Klotz KAI SEI HUN HUN
5. kata ml. žákyně (10-11) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Martyna Gibasiewicz KKS TORA Legnica POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Marcelin Plaszczyk KKS TORA Legnica POL POL
kata st. žáci
1. kata st. žáci Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žáci Marek Rendla Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
3. kata st. žáci Bartek Kasprzyk KKS TORA Legnica POL POL
3. kata st. žáci David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žáci Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kata st. žákyně
1. kata st. žákyně Hana Endlerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Alexandra Kančiová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Sofie Wagnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci
1. kata dorostenci Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci Pawel Jabloński KKS TORA Legnica POL POL
5. kata dorostenci Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci Lukáš Buchal SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci Daniel Santorowski KKS TORA Legnica POL POL
kata dorostenky
1. kata dorostenky Nikola Jůzová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata dorostenky Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata junioři Krystian Jordan KKS TORA Legnica POL POL
3. kata junioři Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata junioři Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata junioři Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata junioři Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata junioři Michal Kodytek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Roksana Naspijska KKS TORA Legnica POL POL
5. kata juniorky Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži Adam Pešek Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
3. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Michal Kodytek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Ivana Dvořáková Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová Karatedo Němčice CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Tomáš David SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Bušák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Gallen-Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matias Kunstmüller Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Patrik Štěpánek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Vojtěch Železo TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Denis Balog Central Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Jakub Haljuk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Radek Barth Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Damián Rousek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Kiraly Pal KAI SEI HUN HUN
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Cyprián USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Lysko USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Diana Fantová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Štěpánka Volfová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Marcelin Plaszczyk KKS TORA Legnica POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Martyna Gibasiewicz KKS TORA Legnica POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Ela Glatzová KK Stará Turá SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Zsofia Klotz KAI SEI HUN HUN
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite st. žáci -45 kg
1. kumite st. žáci -45 kg Dávid Nichols KAI SEI HUN HUN
2. kumite st. žáci -45 kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Kristián Kotlár Central Poprad SVK SVK
5. kumite st. žáci -45 kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45 kg David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jacob Jozef Jurčík Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tamas Tarsoly KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žáci -60kg Kiraly Marton KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žáci -60kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Andrej Skokan Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -42 kg
1. kumite st. žákyně -42 kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42 kg Zsofia Klotz KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žákyně -42 kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Ladi KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci -52 kg
1. kumite dorostenci -52 kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci -52 kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Filip Nápravník SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci -57 kg
1. kumite dorostenci -57 kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci -57 kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci -63 kg
1. kumite dorostenci -63 kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -63 kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Jakub Fürbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci -70 kg
1. kumite dorostenci -70 kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci -70 kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci +70 kg
1. kumite dorostenci +70 kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci +70 kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Ivan Brabec Chotěboř CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Martin Smolka TJ Sokol Stěžery CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenky -47 kg
1. kumite dorostenky -47 kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky -47 kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky -54 kg
1. kumite dorostenky -54 kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky -54 kg Anastazja Dziągwa KKS TORA Legnica POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Kowal KKS TORA Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři -61 kg
1. kumite junioři -61 kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři -61 kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Krystian Jordan KKS TORA Legnica POL POL
3. kumite junioři -61 kg Mateusz Szczygieł KKS TORA Legnica POL POL
kumite junioři -68 kg
1. kumite junioři -68 kg Kamil Maciuszek KKS TORA Legnica POL POL
2. kumite junioři -68 kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři -76 kg
1. kumite junioři -76 kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři -76 kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Patrik Kolín USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři +76 kg
1. kumite junioři +76 kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři +76 kg Jan Tománek Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite juniorky -53 kg
1. kumite juniorky -53 kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky -53 kg Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite juniorky -59 kg
1. kumite juniorky -59 kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky -59 kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolina Malińska KKS TORA Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Roksana Naspijska KKS TORA Legnica POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -67 kg
1. kumite muži -67 kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67 kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Zdeněk Bombera T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Michal Špaček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite muži -67 kg Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži -75 kg
1. kumite muži -75 kg Artur Trubicki KKS TORA Legnica POL POL
2. kumite muži -75 kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75 kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75 kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Vojtěch Zoubek Chotěboř CZE CZE
kumite muži -84 kg
1. kumite muži -84 kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži +84 kg
1. kumite muži +84 kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84 kg Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Tomáš Braun T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
5. kumite muži +84 kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
5. kumite muži +84 kg Antonín Stašák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Robert Rugier KKS TORA Legnica POL POL
5. kumite muži BRH Tomáš Braun T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy -61 kg
1. kumite ženy -61 kg Lenka Jůzová Karatedo Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61 kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61 kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ženy +68 kg
1. kumite ženy +68 kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová Karatedo Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Tarokan Brno CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Ústí nad Orlicí 2023 04.11.2023
Shotokan Cup 2023 28.10.2023
Pardubice Open 2023 24.06.2023
Shotokan Cup 2022 22.10.2022
Velká cena Ústí nad Orlicí 2021 06.11.2021
Shotokan Cup 2021 23.10.2021
Shotokan Cup 2020 03.10.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk