KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2013 - 05.10.2013

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 292
Závodníci v kategoriích 494
Kluby 46
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
33.70%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Kristián Kotlár Central Poprad SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Andrej Skokan Central Poprad SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Jacob Jozef Jurčík Central Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Denis Balog Central Poprad SVK SVK
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Brabec Chotěboř CZE CZE
5. kumite muži -75kg Vojtěch Zoubek Chotěboř CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Dávid Nichols KAI SEI HUN HUN
5. kata ml. žákyně (10-11) Zsofia Klotz KAI SEI HUN HUN
2. kumite st. žákyně -42kg Zsofia Klotz KAI SEI HUN HUN
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Zsofia Klotz KAI SEI HUN HUN
2. kumite st. žáci -60kg Tamas Tarsoly KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žáci -60kg Kiraly Marton KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Ladi KAI SEI HUN HUN
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kiraly Pal KAI SEI HUN HUN
3. kumite ženy BRH Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Radek Barth Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži +84kg Antonín Stašák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite team dorostenky (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite team juniorky (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži -67kg Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Pulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži +84kg Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -50kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alexandra Kančiová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Jakub Haljuk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Tománek Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite muži +84kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Ela Glatzová KK Stará Turá SVK SVK
1. kumite muži -75kg Artur Trubicki KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite muži BRH Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
1. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kumite team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
1. kumite team muži KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata junioři (16-17) Krystian Jordan KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Krystian Jordan KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Mateusz Szczygieł KKS Tora Legnica POL POL
1. kumite junioři (16-17) -68kg Kamil Maciuszek KKS Tora Legnica POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Bartek Kasprzyk KKS Tora Legnica POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Marcelin Plaszczyk KKS Tora Legnica POL POL
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marcelin Plaszczyk KKS Tora Legnica POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Pawel Jabloński KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Santorowski KKS Tora Legnica POL POL
3. kata juniorky (16-17) Roksana Naspijska KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Roksana Naspijska KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anastazja Dziągwa KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Kowal KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolina Malińska KKS Tora Legnica POL POL
1. kumite muži -84kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
1. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Patrik Štěpánek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Bušák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matias Kunstmüller Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Fürbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Štěpánka Volfová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Štěpánka Volfová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Kodytek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Michal Kodytek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sofie Wagnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Lukáš Buchal SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Tomáš David SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
1. kata muži Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ženy Ivana Dvořáková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Braun T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Braun T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Zdeněk Bombera T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Tarokan Brno CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata děti do 11 let 8.-7.kyu Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Lžičař TJ KARATE Praha CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Damián Rousek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Vojtěch Železo TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite muži -67kg Michal Špaček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Smolka TJ Sokol Stěžery CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Kolín USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Cyprián USK Slavia Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Diana Fantová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Lysko USK Slavia Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2019 18.05.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk