KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2014 - 03.05.2014

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.26%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Dušan Galamb Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Hlobil Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Ferad Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Ondroušková Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Romana Oboňová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Vašíčková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikoleta Jakubechová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Slavomíra Struhárová ŠŠK Prievidza SVK SVK
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Pohrom ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Vašíčková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Válek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Matušek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Pochman Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Branko Budek Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Špánik Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Petra Korčoková Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sylvia Mišeje ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Amálie Ondroušková Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Bandyová Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nikola Bušovská Central Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Samuel Vašiček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jacob Jozef Jurčík Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Matěj Kordovaník Central Poprad SVK SVK
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Henrich Gažo KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
2. kumite st. žáci -60kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marek Girner Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Filip Hock KARATE Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Paulina Kern LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite st. žákyně -42kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Beáta Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Karolína Placzková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikola Godi KARATE Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andrej Skokan Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Naďa Moncoľová Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Rachel Muranicová Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Tereza Vašíčková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk