KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Ostrava Grand Prix 2011 - 22.10.2011

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel VSK VŠB-TU Ostrava
Registrovaných jednotlivců 225
Závodníci v kategoriích 306
Kluby 48
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.91%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 32x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
1. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
1. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite muži -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
1. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
1. kumite ženy BRH Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) BRH Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
1. kumite muži -75kg Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
1. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
1. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite ml. žáci +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite ml. žáci -30kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
1. kumite st. žáci +60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
1. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
2. kata muži Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ženy Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kumite st. žáci -52kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kata Masters muži (+40 let) René Ovečka Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
2. kumite muži +84kg Michal Ohnoutek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Grzegorz Kotwa KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde SC Flair CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Schoř Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Nedved Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Katka Kiktová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Filip Samuhel KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Miroslav Ohnheiser TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Wojtowicz Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Toimáš Jílek Karate Horažďovice CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jakub Záboj L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ženy Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kata muži Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Karolina Bińkowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Karolina Bińkowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukasz Pasowicz KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Lukasz Pasowicz KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Lenka Krejsová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Ladislav Zima Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Tomasz Kotwa KKS Tora Legnica POL POL
7. kata ženy Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-11) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata muži Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Karolina Gerschmann KKS Tora Legnica POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Havlíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Roman L. F. CLUB KARATE CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk