KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Ostrava Grand Prix 2011 - 22.10.2011

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel VSK VŠB-TU Ostrava
Registrovaných jednotlivců 225
Závodníci v kategoriích 306
Kluby 48
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.91%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 32x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
2. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Ladislav Zima Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
1. kumite ml. žáci -30kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Katka Kiktová Central Poprad SVK SVK
2. kata muži Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
1. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata Masters muži (+40 let) René Ovečka Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Schoř Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Toimáš Jílek Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata muži Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Wojtowicz Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
1. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Lenka Krejsová KCK Team CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
1. kumite ženy BRH Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
1. kumite juniorky (16-17) BRH Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite st. žákyně -50kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite ml. žáci +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
1. kumite muži -75kg Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
1. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
1. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Filip Samuhel KK Topoľčany SVK SVK
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
7. kata ml. žákyně (7-11) Karolina Gerschmann KKS Tora Legnica POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Karolina Bińkowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Karolina Bińkowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Lukasz Pasowicz KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Lukasz Pasowicz KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci +41kg Tomasz Kotwa KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite st. žáci +60kg Grzegorz Kotwa KKS Tora Legnica POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jakub Záboj L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Roman L. F. CLUB KARATE CZE CZE
1. kumite muži -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Nedved Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ženy Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde SC Flair CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata muži Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite muži -67kg Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
1. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ženy Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
1. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
1. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kata muži Miroslav Ziegler TARO KAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Miroslav Ohnheiser TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Havlíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite muži +84kg Michal Ohnoutek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk