KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Ostrava Grand Prix 2008 - 25.10.2008

şehir Ostrava
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon VSK VŠB-TU Ostrava, Karate Tygr Shotokan
Yarışmacılar 431
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 55
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 5
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
52.63%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 38x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dawid Tarnawa KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Adam Pleva SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Lukáš Magdon SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Wojciech Woźnica KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Filip Ozogány KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay -11 yas Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
7. kata bay -11 yas Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
7. kata bay -11 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Tereza Hanzlíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Justyna Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Lenka Habánková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Anetta Kašprišinová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata bayan -12 yas Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
5. kata bayan -12 yas Katarína Kuricová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Tomáš Babic Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Michael Novotný SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Tomáš Olejník Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alžběta Ovečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Mateusz Cymbalista LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bay 14-15 yas Denis Lempart LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Angelika Wojtaszek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE CZE
7. kata bay Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bayan Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata bayan Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay -13 yas KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
3. kata takýmlar bay -13 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
2. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan -13 yas KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan 16-17 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Peter Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Roman Paraňa Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Richard Musil KK Žilina SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -35kg Matúš Nosál KK Žilina SVK SVK
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -11 yas -41kg Levente Lévai Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Andrej Vrškový KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Košutek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Dávid Pozderka Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -11 yas +41kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Dariusz Ochman UKS Wojownik Bestwina POL POL
5. kumite bay -11 yas +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Natália Holbová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -35kg Karolína Kollárová Shihan Poprad SVK SVK
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Madánová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Bako KK Nováky SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Martin Brezáni KK Žilina SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Ján Hudec Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Dawid Pietrzak KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Adrian Ochman UKS Wojownik Bestwina POL POL
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Bence Szekeres KAI SEI HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jimmy Čonka Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Večerek Baník Karviná CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Vít Říhošek Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Jurkovič Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Brlej KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sarolta Simor KAI SEI HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sandra Suralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Silvia Škopcová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolína Kavalierová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Orjabincová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Thanh Tung Nguyen KAI SEI HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Michał Jaśkowiec LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Plachý KK Nováky SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Mateusz Cymbalista LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Mateusz Adamiecki Polonya POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Procházka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Mateusz Pysz KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Benko ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Roman Liebl Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Angelika Wojtaszek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Katarzyna Dubel Polonya POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Katarzyna Meleszko LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Libor Tesařík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Kršiak Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Alexander Kern Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Jenča Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Daniel Štamko SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -67kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -67kg Štefan Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay -67kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -75kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -75kg Zsolt Gardonyi KAI SEI HUN HUN
7. kumite bay -75kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay -84kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay -84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay +84kg Tomáš Fiala SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay +84kg Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay OPEN Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bay OPEN Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Tatiana Baková Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
02.03.2019
01.12.2018
10.11.2018
20.10.2018
29.09.2018
29.09.2018
02.06.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır