KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva, dorostu a juniorů 2014 - 1.kolo - 08.03.2014

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Kovo
Registrovaných jednotlivců 420
Závodníci v kategoriích 511
Kluby 49
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
53.03%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 33x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Karolína Placzková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matiáš Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Kazda SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Vyčichlo Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Mai Karate Horažďovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Bělecká Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Prais USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Lukáš Cyprián USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Petr Sýkora TJ Kdyně CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Hung Hoang Ngoc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Šimáčková TJ Kdyně CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Koudela Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Kolín USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Bém TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Novotný Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Leona Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk