KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2017 - 3.kolo - 21.10.2017

Město Dubňany
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Karate Klub Kyjov
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
68.06%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kata team st. žáci (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata team st. žáci (11-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Adam Gregůrek KODOKAI Brno CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Raušer Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Šantrochová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Hrajnohová Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Adéla Marcínová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Bidrmanová Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Schleiferová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Armando Morales Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Literová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Damián Mokráček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dan Geller Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Faltus SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Havránek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Filip Novotný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Bílek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Bílek Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg František Marek KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg František Hlaváček Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Gita Čáslavová Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Hana Batystová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Hana Bělová SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Hynek Mráz Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jana Hloušková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pijáková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pijáková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža Budo SC Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Kryštof Bureš Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Libor Matoušek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Libor Matoušek Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Bílá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Pavlasová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Linda Šumová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marián Zelený KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Míka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Šupka Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Válková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Michal Cvoliga SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Krajčovičová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Nikola Kusebauchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Haša Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Pavel Krátký ml. KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Radek Horehleď Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Silvie Troblová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Štěpánka Vávrová KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Václav Růzha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Veronika Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Sekaninová KK Jeseník CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk