KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2016 - 3.kolo - 13.11.2016

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
44.57%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Diana Fantová GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Janíková Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Hrabal KODOKAI Brno CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anna Kazdová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Zdeněk Bouček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šebestová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alex Čoupek Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vadim Mykulin SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Malá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Arnošt Šafář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Diana Fantová GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Myslivcová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Mikule GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Havránek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Tajčová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk