KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2016 - 3.kolo - 13.11.2016

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
44.57%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Nikita Vasin Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Tajčová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Václav Růzha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Míka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Arnošt Šafář Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Daniela Petříková Karate Havířov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Zdeněk Bouček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šebestová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Marek KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleš Hrdina KCK Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Kraus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valentýna Macková KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Hrabal KODOKAI Brno CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Janíková Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alex Čoupek Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Andrš SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Myslivcová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Havránek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Linda Bílá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Novotný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vadim Mykulin SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anna Kazdová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Malá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Hrajnohová Slavia Kroměříž CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dan Pelánek SVČ Domeček Brno CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk