KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2010 - 2.kolo - 13.02.2010

Město Hustopeče
Stát Česká republika
Pořadatel L.F. Hustopeče
Registrovaných jednotlivců 48
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
35.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži -84kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Beneš KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Jana Tošnarová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk