KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2009 - 2.kolo - 07.02.2009

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Kluby na medailových pozicích 17
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
47.92%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Piotr Szymala KK Odry CZE CZE
5. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite muži -75kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite muži BRH Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk