KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2008 - 3.kolo - 23.02.2008

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
48.68%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata muži Marek Limburský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata muži Marcel Haltuch KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
7. kata muži Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ženy Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite muži -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite muži -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite muži -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Radek Mačák KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -80kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Marek Limburský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Petra Cífková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk